Δευτέρα 10 Ιανουαρίου 2011

Α.Ε.Π. ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟ 2-4 (0-0)

ΗΤΤΑ ΣΟΚ
Οδυνηρή ήττα για την ΑΕΠ Βατολάκκου από ανύπαρκτο αντίπαλο στα πλαίσια της 12ης αγωνιστικής.
  Κακή η απόδοση των παικτών και των δύο ομάδων, με πολλά λάθη στις επιλογές τους, πρόσφεραν κακό θέαμα, με λιγοστές φάσεις μπροστά στις δύο εστίες. Τα γκολ που σημειώθηκαν στον αγώνα, είναι καθαρά από προσωπικές προσπάθειες κάποιων καλών... ποδοσφαιριστών και από στημένες φάσεις. Διοίκηση και ποδοσφαιριστές αφήνουν πίσω τους το συγκεκριμένο παιχνίδι και κοιτούν με αισιοδοξία το μέλλον.
ΦΑΣΕΙΣ & ΓΚΟΛ
α΄ημίχρονο
12' Κοντινό σουτ του Ασλανίδη, η μπάλα βρήκε στο δεξί κάθετο δοκάρι του Κοτλίδα.
30' ο Γεωργιάδης τροφοδότησε τον Ασλανίδη, από κοντά το σουτ, άουτ.
33' καλό σουτ του Τέγου από πλάγια θέση, έδιωξε ο Σπυρόπουλος
34' πάσα του Τέγου στον Παπαδόπουλο, το σουτ άστοχο.
β΄ημίχρονο
47' σέντρα του Θ. Παπαδόπουλο στον Ι. Παπαδόπουλο, κάνει γυριστό σουτ, η μπάλα στα δίχτυα του Αποστολίδη 0-1.
49' ασυνεννοησία της άμυνα με τον τερματοφύλακα Αποστολίδη, το λάθος εκμεταλλεύτηκε ο Ι. Παπαδόπουλος και με πλασέ στην κενή εστία, έκανε το 0-2.
54' φοβερό αριστερό σουτ του Γκορουμάνου, η μπάλα βρήκε το κάθετο δοκάρι του Κοτλίδα, την επαναφορά ο Ασλανίδης, ανατράπηκε και κέρδισε πέναλτι.
55' το πέναλτι εκτέλεσε ο Ασλανίδης με επιτυχία 1-2.
72' μακρινό σουτ του Θ. Παπαδόπουλου, δεν κατάφερε ο Αποστολίδης να αποκρούσει 1-3.
85' απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ με τον Κοτλίδα, η μπάλα στο παραθυράκι του Αποστολίδη 1-4.
85' σουτ του Ασλανίδη στα δίχτυα του Κοτλίδα 2-4.
Διαιτητής: Κ. Τσέτσιλας, Μωυσιάδης, Μπαμπάμτζης ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Α.Ε.Π. Βατολάκκου Σ. Ανδρεόπουλος: Αποστολίδης, Βουτσής, Νικολαίδης (80' Σ. Γεωργιάδης), Καραπάς, Σπυρόπουλος, Τσιούρης, Κ. Παπαδόπουλος, Ντεμάι, Μαγγιάννης (77' Βάσως), Δ. Γεωργιάδης (46' Γκορουμάνος).
ΑΕ Κοκκινιάς Πολυδένδρου Τ. Γκόλιας: Κοτλίδας, Στρίμπας (20' Γκούμας), Γ. Βλάχος, Γκιουλέκας, Ευ. Αράπογλου (56' Καλλίας), Ελ. Αράπογλου, Ι. Παπαδόπουλος, Μητσιάνης, Δ. Βλάχος (42' Κοτλίδας), Θ. Παπαδόπουλος, Τέγος.
Περισσότερα ΕΔΩ

ΥΓ ΑΕΤΟΣ3: Εάν ήταν κακή και η απόδοση της Κοκκινιάς- Πολυδέντρου τότε γιατί σας νίκησαν με 4 τέρματα;