Αναζήτηση

Ο ΚΑΙΡΟΣ - Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Τετάρτη, 10 Μαΐου 2017

Tα αποτελέσματα των 8ων Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών




Δείτε τα αποτελέσματα των 8ων Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος που διεξήχθησαν και φέτος στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών.


8ο ΑΪΓΙΩΡΓΙΤΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ 24 KM (ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 7-5-2017)

Α/Α Αριθμός συμμετοχής Επίθετο Όνομα Φύλο Έτος γέννησης Τόπος Ομάδα Χρόνος τερματισμού
1 224 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1980 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ODLO-LA SPORTIVA 2.31.17
2 209 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1967 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.38.35
3 222 ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 1983 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.41.47
4 223 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ Α 1984 ΑΡΔΑΣΣΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.44.01
5 217 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1962 ΕΛΑΣΣΟΝΑ ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 2.51.42
6 225 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1981 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.52.10
7 203 ΓΚΑΡΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1977 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.52.18
8 210 ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1963 ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.53.53
9 216 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 1973 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.56.14
10 218 ΠΑΛΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1990 ΕΛΑΣΣΟΝΑ OLYMPUS TRT 2.57.31
11 204 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1955 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.57.36
12 215 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1960 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.59.30
13 207 ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1963 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 3.11.01
14 201 ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1967 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3.12.45
15 206 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1955 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 3.16.53
16 226 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1978 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3.18.55
17 220 ΖΙΩΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 1971 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3.29.37
18 212 ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ 1984 ΒΑΤΕΡΟ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3.50.44
19 211 ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1951 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3.50.44
20 213 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 1951 ΚΕΝΤΡΟ ΒΕΝΤΖΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3.50.44
21 219 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Γ 1970 ΕΛΑΣΣΟΝΑ ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 4.27.33
22 221 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 1973 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4.30.37
23 208 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1958 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΒΛΑΣΤΗ 4.30.37
24 202 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1965 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 4.38.22
25 214 ΓΑΚΗΛΑΖΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Α 1985 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ DNF
26 205 ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1976 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ DNF

8ος ΤΣΟΥΡΧΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 11,5 KM (ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 7-5-2017)

Α/Α Αριθμός συμμετοχής Επίθετο Όνομα Κατηγορία Έτος γέννησης Τόπος Ομάδα Χρόνος τερματισμού
1 5 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1993 ΓΡΕΒΕΝΑ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.01.00
2 68 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1988 ΣΙΑΤΙΣΤΑ SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS 1.05.40
3 60 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ Α 1977 ΓΑΛΑΤΙΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.06.01
4 4 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1953 ΓΡΕΒΕΝΑ ΓΡΕΒΕΝΑ 1.06.10
5 3 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 2001 ΓΡΕΒΕΝΑ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.08.18
6 44 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.10.56
7 20 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.12.40
8 7 ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1983 ΚΡΟΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.13.57
9 8 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 1957 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1.14.52
10 67 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ Α 1975 ΣΙΑΤΙΣΤΑ SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS 1.18.07
11 9 ΚΙΤΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α 1984 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.19.31
12 10 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ Α 1975 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.19.31
13 24 ΖΑΨΑΛΉΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1971 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.20.08
14 23 ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α 1954 ΓΡΕΒΕΝΑ ΓΡΕΒΕΝΑ 1.20.08
15 16 ΖΕΝΕΛΗ ΣΕΡΤΖΙΟ Α 2000 ΜΕΡΣΙΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΝΡΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.20.08
16 58 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1958 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.20.08
17 1 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1966 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1.20.33
18 12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 2002 ΚΙΒΩΤΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.20.42
19 33 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 1984 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.20.52
20 55 ΠΑΧΑΤΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1979 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 1.21.38
21 38 ΕΓΡΕΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α 1979 ΚΑΛΟΝΕΡΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.21.46
22 32 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1959 ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.22.47
23 52 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 1957 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.22.47
24 49 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1968 ΤΣΟΤΥΛΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.23.17
25 43 ΓΑΒΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗ 1.24.00
26 37 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1981 ΚΑΛΟΝΕΡΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.25.26
27 48 ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1989 ΚΟΖΑΝΗ ΚΟΙΛΑ MOUNTAIN RUNNING 1.25.42
28 51 ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1965 ΤΣΟΤΥΛΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.26.06
29 18 ΤΣΙΟΠΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.26.07
30 19 ΦΚΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΒΕΛΒΕΝΔΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.26.08
31 47 ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ 1988 ΠΟΝΤΙΝΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΟΝΤΙΝΗ 1.29.29
32 26 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1958 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.29.32
33 41 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 1967 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.31.54
34 50 ΑΡΜΑΝΤΟ ΓΚΕΚΑ Α 1995 ΤΣΟΤΥΛΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.32.51
35 25 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1952 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.34.06
36 31 ΚΙΟΣΕ ΣΤΕΛΛΑ Α 1959 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.35.44
37 2 ΚΑΤΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 1948 ΕΡΑΤΥΡΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.36.32
38 65 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1964 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.36.34
39 56 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 2000 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.36.36
40 21 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 1957 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.38.39
41 13 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 1969 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ 1.38.46
42 29 ΡΙΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1961 ΚΟΖΑΝΗ 0- 1.39.21
43 57 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1967 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.40.54
44 22 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΌΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1958 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.47.23
45 42 ΚΙΤΑ ΑΛΜΑ Γ 1977 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.48.02
46 34 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1967 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 1.48.07
47 30 ΣΚΟΥΦΗ ΖΩΗ Γ 1968 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.49.48
48 46 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ 2000 ΓΡΕΒΕΝΑ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.50.27
49 64 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.54.38
50 53 ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ ΔΩΡΑ Γ 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.58.02
51 54 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Α 1968 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.58.02
52 45 ΠΑΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ Γ 1970 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1.58.02
53 11 ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ Α 1937 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 2.01.22
54 59 ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΕΝΗ Γ 1963 ΝΕΑ ΛΕΥΚΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) 2.03.37
55 66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Γ 1963 ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.04.24
56 39 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ 2004 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.05.51
57 40 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1968 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.05.51
58 15 ΤΣΕΝΤΟΓΛΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ 1977 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2.12.31
59 27 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ Γ 1969 ΛΑΜΙΑ YIOULIS RUNNING TEAM 2.22.12
60 61 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 2004 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.30.21
61 36 ΚΟΤΛΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 2002 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.30.21
62 62 ΓΑΓΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 2005 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.30.21
63 35 ΠΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 2002 ΚΙΒΩΤΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.30.21
64 17 ΜΠΑΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 2003 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.30.21
65 6 ΓΕΡΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 2001 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.30.21
66 63 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1961 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
67 14 ΖΕΝΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 1982 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ DNF

Αρχείο word, εδώ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου