ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ Α & Γ ΟΕ

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ Α & Γ  ΟΕ
Κάντε ΚΛΙΚ στις εικόνες

Τετάρτη 10 Μαρτίου 2010

Αλεξάνδρεια - Γ.Σ. Γρεβενών 3-2 - Δείτε την βαθμολογία - Γράφεί ο Φώτης Μπαζάκας

Δεν τα κατάφερε ο Γ.Σ.Γ., αφού μετά από φανταστική εμφάνιση ηττήθηκε με 3-2 από την Αλεξάνδρεια, σ’ έναν καθοριστικό για την 3η θέση αγώνα. Ο Γ.Σ.Γ. βρέθηκε να προηγείται με 1-2 στο σκορ και όλοι ανέμεναν ένα νικηφόρο σετ για να επιτευχθεί η μεγάλη και σημαντική νίκη. Δυστυχώς όμως οι παίχτριες του Χρήστου Χαντέ ...καταβεβλημένες από την υπερπροσπάθεια και το άγχος, έχασαν τα επόμενα 2 σετ, χάνοντας οριστικά και την ευκαιρία της κατάληψης της 3ης θέσης στο πρωτάθλημα.

Τα σετ:  25-17, 18-25, 23-25, 25-19, 15-12
ΣΥΝΘΕΣΗ Γ.Σ.Γ.: Τσάτσα, Γάτου, Μήτσαλου, Παυλίδου, Λαμπρέτσα, Μπηλιώνη, Παλπάνη-λ, (Κατσιάβαλου, Ελευθερίου, Μπουμπούκα)