ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ Α & Γ ΟΕ

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ Α & Γ  ΟΕ
Κάντε ΚΛΙΚ στις εικόνες

Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015

Πρωτάθλημα παίδων Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.- Α΄.Όμιλος: «Διόσκουροι» Κοζάνης – «Κεραυνός» Αγίου Γεωργίου Γρεβενών 67-90

Εντυπωσίασαν για ένα ακόμη παιχνίδι οι παίδες του «Κεραυνού», και απέδειξαν πως
το παιχνίδι με τους «Διόσκουρους»,  ήταν ντέρμπι μόνο στα χαρτιά.

Τα παιδιά του Βασίλη Μπατσίλα,παίζοντας πολύ καλό μπάσκετ, «άλωσαν» και την έδρα των «Διόσκουρων», με το εντυπωσιακό σκορ 67-90.

Το παιχνίδι έγινε το Σάββατο  14-11-2015 στο Δ.Α.Κ. Κοζάνης και ο «Κεραυνός» παρέμεινε πρώτος και αήττητος και πλέον μόνο με θαύμα θα χάσει την 1η θέση στον Α΄. όμιλο του πρωταθλήματος παίδων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

Να σημειώσουμε ότι η Γρεβενιώτικη ομάδα στην 3η περίοδο έφτασε την διαφορά στους 36 πόντους.
Στο τελευταίο 10λεπτο ο Βασίλης Μπατσίλας είχε την ευκαιρία να δώσει χρόνο συμμετοχής σε όλους τους παίχτες της 12αδας.

Με την ομάδα του Κεραυνού έπαιξαν : ΤΣΟΥΚΑΣ Θανάσης, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γιάννης, ΓΑΒΡΙΔΗΣ Νίκος, ΓΚΟΛΙΑΣ Αποστόλης, ΒΑΣΔΑΡΗΣ Θάνος, ΤΑΜΠΑΚΑΚΟΣ Δημήτρης, ΠΑΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Γιάννης, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος, ΔΑΔΑΛΗΣ Βασίλης, ΚΑΤΣΑΝΟΣ Τάσος, ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ Βαλάντης, ΠΟΡΑΒΟΣ Γιώργος.