ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ Α & Γ ΟΕ

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ Α & Γ  ΟΕ
Κάντε ΚΛΙΚ στις εικόνες

Τρίτη 16 Νοεμβρίου 2021

Μετάλλια και διακρίσεις στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας Παίδων Κορασίδων & Παμπαίδων Παγκορασίδων από Γρεβενιώτες Αθλητές (εικόνες)

Με τις αποσκευές τους γεμάτες σημαντικές αγωνιστικές εμπειρίες και φορώντας στο στήθος τους με περηφάνια τα μετάλλια που κατέκτησαν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας Παίδων Κορασίδων & Παμπαίδων Παγκορασίδων επέστρεψαν στα Γρεβενά οι αθλητές του Tsepidis Boxing Club!

Στο συγκεκριμένο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα που διεξήχθη στην Αγία Βαρβάρα Αττικής από τις 11/11/2021 έως και τις 14/11/2021 συμμετείχαν τρεις αθλητές του Tsepidis Boxing Club με τα χρώματα του Εθνικού Κοζάνης και πέτυχαν εξαιρετικά αποτελέσματα!

Πιο αναλυτικά ο Γάκης Γεώργιος κατέκτησε την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο!

Ο Τσεπίδης Αχιλλέάς κατέλαβε στο βάθρο των νικητών την δεύτερη θέση και το αργυρό μετάλλιο!

Τέλος ο Παναγιώτης Χαραλαμπίδης σε ένα συγκλονιστικό τελικό που κρίθηκε στα σημεία κατέκτησε την δεύτερη θέση και το αργυρό μετάλλιο!

Πολλά Συγχαρητήρια στα παιδιά που μας έκαναν υπερήφανους!

Κατά την άφιξή της στην πόλη των Γρεβενών ολόκληρη η Πυγμαχική αποστολή που συμμετείχε στο παραπάνω Πρωτάθλημα, έτυχε ενθουσιώδους υποδοχής από μια αντιπροσωπευτική ομάδα συγγενών και φιλών, οι οποίοι τήρησαν όλα τα απαραίτητα υγειονομικά πρωτόκολλα κατά το κορονοϊού.